SIWEK & PARTNERZY

KANCELARIA PRAWNA

Kancelaria radcy prawnego Błażej T.Siwek w Poznaniu

Kancelaria radcy prawnego Błażej T. Siwek świadczy z najwyższą starannością kompleksowe usługi prawne dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Zapewnia zrozumienie, doskonałą wiedzę i pełne zaangażowanie w realizację wyznaczonego celu. Bazując na doświadczeniu własnym jak i swoich Partnerów Kancelaria wspiera profesjonalizmem, skutecznie dba o interesy Klientów zapewniając dyskrecję, poczucie bezpieczeństwa i pewność działania.

W celu pełnej i skutecznej ochrony interesów każdego Klienta Kancelaria radcy prawnego Błażej T. Siwek współpracuje m. in.: z komornikiem, notariuszem, doradcą podatkowym i rzeczoznawcą majątkowym, tłumaczami przysięgłymi, ekspertem z dziedziny finansów i zarządzania oraz renomowaną agencją detektywistyczną.

Kładziemy szczególny nacisk na przestrzeganie zasad etyki zawodowej, aby każdy z Państwa miał zawsze pewność dyskrecji i zrozumienia, oraz fachowej, zawsze dobranej indywidualnie według potrzeb, pomocy.

Kancelaria radcy prawnego Błażej T. Siwek to: Zaufanie, Skuteczność, Bezpieczeństwo.

mec. Błażej Tomasz Siwek

Mecenas Błażej T. Siwek jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Rozpoczynał karierę w sądach, jednostkach samorządu terytorialnego, a następnie w jednostkach sektora prywatnego pracując dla jednych z największych podmiotów na rynku polskim i europejskim.

Posiada rozległe doświadczenie w reprezentowaniu Klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Specjalizuje się w doradztwie prawnym oraz postępowaniach procesowych wszystkich instancji.

Uczestnik licznych szkoleń, wykładów, prelekcji i konferencji stale dba o pogłębianie wiedzy w celu praktycznego wykorzystania zdobytych umiejętności.

Chętnie wspiera działalność dydaktyczną (m.in. prowadząc wykłady dla Uniwersytetów, Stowarzyszeń i Fundacji), a także akcje pro publico bono zawsze dbając, by przekazywana wiedza była najwyższej jakości.

Ponad wszystko ceni pełne zaufanie i absolutną dyskrecję, które są fundamentem skutecznego działania.