SIWEK & PARTNERZY

KANCELARIA PRAWNA

Odzyskiwanie należności

Prowadząc działalność gospodarczą, wynajmując nieruchomość, udzielając pożyczki można spotkać się z sytuacją, w której nie otrzyma się należnej zapłaty lub zwrotu.

Kancelaria radcy prawnego Błażej T. Siwek specjalizuje się w odzyskiwaniu należności w Poznaniu jaki na terenie całej Polski poprzez skuteczną reprezentację Naszych Klientów w postępowaniach przedsądowych, sporach sądowych i egzekucjach wierzytelności.

Reprezentacja w postępowaniu przedsądowym, sądowym i egzekucyjnym

Wielu Klientów ulega agresywnej reklamie firm windykacyjnych i decyduje się na ich usługi. Firmy te nierzadko prowadzone są przez osoby bez potrzebnego wykształcenia i wiedzy, a ich działania ograniczają się jedynie do wysyłania dłużnikowi wezwania do zapłaty. Często zdarza się, że owe działania nie dają pożądanego skutku. By skutecznie odzyskać należność Klienci zmuszeni są szukać pomocy u profesjonalistów.

Skorzystanie z usług Kancelarii radcy prawnego Błażej T. Siwek pozwoli Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze, zachowując przy tym spokój ducha. Posiadamy niezbędną: wiedzę i uprawnienia, a także zdobyte doświadczenie, które pozwalają nam skutecznie reprezentować Klienta i dbać o jego interesy podczas każdego etapu postępowania. Szybko i skutecznie odzyskujemy nie tylko należne kwoty, ale także odsetki i inne koszty poniesione przez Naszych Klientów.

Zabezpieczenie wierzytelności na wypadek niewypłacalności dłużnika

Kancelaria radcy prawnego Błażej T. Siwek zabezpiecza wierzytelności swoich Klientów poprzez wybór najodpowiedniejszych dla sprawy narzędzi, może to być m. in.:

Egzekucja długu

Wygranie rozprawy w Sądzie i uzyskanie prawomocnego wyroku nie jest zawsze równoznaczne z otrzymaniem należności. Nierzadko konieczna bywa egzekucja długu.

Kancelaria radcy prawnego Błażej T. Siwek reprezentuje Klientów również na tym etapie procesu odzyskiwania należności. Ściśle współpracujemy ze sprawdzonym komornikiem i przygotowujemy niezbędne dokumenty, aby szybko i sprawnie dokonać windykacji należności dla Naszych Klientów.